DownloadsContactVacaturesOver onsHome

U bent momenteel op:

Contact gegevens

nedco kantoor

Kantooradres + Magazijn:

's Gravenweg 346
2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel

KVK nummer: 29050322
BTW nummer: NL8078.67.275.B01


Postadres:
Postbus 873
2900 AW Capelle aan den IJssel

Telefoon: +31(0)180-317199
Fax: +31(0)180-315714
E-mail: info@nedco.nl

Verkoop


Bestellingen (verkoop@nedco.nl)
Overige aanvragen: ventilatie@nedco.nl / witgoed@nedco.nl

Corné Roodzant (croodzant@nedco.nl)
Wouter van der Mark  (wvdmark@nedco.nl)
Marjolein Schouten (mschouten@nedco.nl)
Martijn van den Bosch (mvdbosch@nedco.nl)
Joost Hummeling (jhummeling@nedco.nl)
Erik Mulder (emulder@nedco.nl)
Jan Nederlof (jnederlof@nedco.nl)


Ons kantoor is geopend van maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 17.00 uur. Onze medewerkers staan u graag te woord. Heeft u een vraag over onze producten of uw bestelling, of heeft u advies nodig? Neem dan direct contact op via +31 (0)180-317199 of door onderstaand contactformulier in te vullen.


 

Contactformulier





* Verplichte velden